Dnia 22 kwietnia 2017 roku, z okazji 800-lecia Opola, odbędzie się Wielki Test Opole 800. Każdy będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę z różnych dziedzin na temat Opola. Organizatorem tego wydarzenia jest Fundacja Fabryka Inspiracji PL, a partnerem strategicznym - Miasto Opole. Wielki Test 800 odbędzie się
w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora w Opolu, z udziałem specjalnych gości
i ekspertów.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Wielki Test Opole 800 dzieli się na dwa etapy. Pierwszy etap to cykl przygotowawczy, podczas którego co tydzień będzie można rozwiązywać nowe zestawy dziesięciu pytań oraz obejrzeć filmiki z wypowiedziami ekspertów. Druga, główna część odbędzie się 22 Kwietnia 2017r. w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki w Opolu.

Wielki Test Opole 800 odbędzie się 22 kwietnia 2017r. w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki w Opolu.

Udział w Wielkim Teście Opole 800 jest całkowicie bezpłatny

Wielki Test Opole 800 jest podzielony na dwie części:

-pierwsza to mini testy online, czyli zestaw 10 pytań pojawiających się w każdy poniedziałek. W tym przypadku udział może wziąć każdy.

- druga to Główny Wielki Test Opole 800, który odbędzie się 22 kwietnia w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora w Opolu i w tym wydarzeniu może wziąć udział każda osoba pełnoletnia, bądź niepełnoletnia z pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego.